1.3.2021

Molí rodiče a žáci, tak jsme jsme byli nuceni připojit k distanční výuce. Naštěstí je povolena prezenční výuka jednotlivců, jak probíhá v naší škole ve 3. – 5. ročníku, za předpokladu, že budete respektovat a dodržovat podmínky stanovené paní ředitelkou – viz. Aktuality ze dne 8.2. 2021, doplněné o to , že žáci musí mít na obličeji chirurgickou roušku a my pedagogové respirátor, dezinfekce rukou a lavic bude zajištěna. Domácí úkoly budu zadávat na každý den, prosím vypracovávejte je průběžně.

Ve škole budu přítomna každý den od 8 do 12 hod. Sdělte mi prosím prostřednictvím E-mailu nebo telefonicky na mé číslo, ( nejlépe do středy 3.3. 2021), jestli máte zájem o konzultační hodiny a já pak do konce tohoto týdne vypracuji harmonogram, jak by děti mohly přicházet do školy a nepotkávaly se. Rozvrh konzultačních hodin s pevně stanovenou dobou bude k dispozici na stránkách naší třídy. Rovněž vás prosím, pokud se vaše děti přihlásí na daný termín a nemohly se zúčastnit, dejte mi předem vědět a já uvolněné místo poskytnu dalším zájemcům. Pokud budete cokoli potřebovat, zavolejte mi, nejlépe v době konzultačních hodin. Pokud se vaše dítě nemůže z důvodu nemoci nebo karantény ve vaší rodině zúčastnit výuky nebo vyzvednout si materiály, dejte vědět a já je doručím do vaší schránky. Doufám, že se nám společně danou situaci podaří opět zvládnout a nebude trvat dlouho a navážeme na naši školní práci.

S pozdravem a těším se na spolupráci. Dana Tomaštíková

A slíbené úkoly:

Slabikář str. 49 + splnění úkolů, hlavně je procvičujte čtení tabulky. Vraťte se i k čtecím kartám, které byly zadané před prázdninami. Písanka3 – str. 20: nácvik písmene k.

Matematika2 str. 26 – nácvik sčítání do 10.

Prvouka str. 43 – povídejte si o tom, jestli si pamatují jaká představení navštívili před Covidem a na co se těší, až to bude za, námi.