30.6.2021

Včera naposledy zazvonil v naší škole zvonek páťákům. Dnes si přišli do školy pro vysvědčení. Po prázdninách odplouvají Námořníci na druhý stupeň do školy do Drnholce.

Já jim děkuji za krásné kytice, které mi přinesli. Za roztomilé, srdečné dárečky, kterými mne celou dobu jejich školní docházky obdarovávali a těšili – hrníčky, korálky, kouzelné kamínky pro štěstí, andělíčky strážníčky, voňavé svíčky, aroma-lampičky, srdíčka, ptáčky, sovičku, vlastnoručně vyrobené obrázky, dokonce i vysvědčení a spoustu dalších pozorností. Děkuji jim za nejkrásnější dárek, který mi společně věnovali a který mi bude připomínat 5 let milých vzpomínek.

Milí páťáci!

Děkuji Vám, že jsem ve Vaší společnosti mohla být krásných 5 let. Zažila jsem s Vámi kouzelné chvíle přátelství, nadšení, legrace, drobných zklamání, ale hlavně velkých úspěchů.

Jste veselí, milí, upřímní kamarádi. Věřím, že takoví zůstanete i nadále. Přeji Vám v dalším studiu a životě hodně štěstí a úspěchů.

Vaše tř. uč. Zdenka Pecová