3.11.2020

Prosím, ještě stále jsou potíže s orientací na stránkách školy. Tak ještě jednou a věřím, že tentokrát všichni všechno pochopí správně 🙂

1. Otevřu stránky školy 🙂
  2. Na horní liště najdu rubriku  STRÁNKY  TŘÍD (jasně zelená barva)
  3. Zvolím příslušnou třídu a najdu si aktuální úkol.
  4. Pokud se budu chtít vrátit, opět najedu na rubriku STRÁNKY  TŘÍD  a opět zvolím svou třídu.
  5. Spodní odkaz je pouze orientační, je to zobrazení aktivity na stránkách, nikoli pokračování 🙂 v dané třídě 🙂 Ale i když na odkaz kliknete, stejně nahoře najdete rozbalený odkaz třídy – a to vás upozorní, jestli jste správně 🙂 (vpravo nahoře pod barevnou záložkou s rubrikami, světle zobrazený text v řádku s nadpisem)
  6. Při hledání a čtení úkolu buďte pozorní, bez spěchu a v klidu si vše pročtěte, pokud nerozumíte, čtěte znovu a klidně nahlas, lépe se pamatuje a zapojíme i vizuální představivost 🙂
  7. Vždy si překontrolujte, zda jste stále na stránkách vaší třídy 🙂 Obrazovku vnímáme celou 🙂

Pokud pomůže tabulka, kterou jsem vytvořila pro zápis kdy jaký úkol mám odevzdat, můžete si vytisknout a dopsat datum s příslušným pokynem – odevzdání úkolu do školy.

PŘEHLED ODEVZDÁNÍ ÚKOLŮ NA TÝDEN

Přeji poklidné dny 🙂