4.11.2019
Duch, strašidlo, nemrtvý – všude, kam se podíváš. Celá škola se proměnila ve strašidelnou budovu a bylo povoleno křičet, strašit, ječet, skuhrat a – prostě všelijaké vylouditelné zvuky.
Každá třída si připravila prostor pro svou prezentaci a po velké přestávce mohla předvést program, který si žáci připravili. V první třídě se zvedaly divné postavy ze země a recitovaly krásné básničky. Druhá třída zazpívala strašidelnou písničku z filmu AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ. Ve třetí třídě tancovaly, či jinak se potácely, divné postavy, nakonec všechny náležitě postrašily. Čtvrtá třída byla něco jako třída nemrtvých, tanec s krátkou scénkou a pak jsme se všichni utíkali bát k páťákům. Opět strašidelný taneček a aby to nebylo až tak bojácné, mohli si pak všichni zatančit podle strašidel z pětky. No a na závěr – pořádná diskotéka na chodbě. Odpoledne škola ztichla. Duchové straší už jinde. U nás zase za rok.
Děkuji všem žákům a pracovníkům školy za přípravu vydařeného dne.
Mgr. Jana Zvonková