Čarodějnický den ve škole

Páteční čarování

To byl pátek, 27. dubna 2018 a do školy jít - to byl i strach. To se ve třídě otevřely se skřípotem dvéře, objevila se shrbená postava s ohromným sukovitým klackem, křivým pařátem zamávala a zaskuhrala - "Co myslíte, drahouškokvé, půjde se svačit ven?" Ve třídě bylo naprosté ticho, dýchat malí čarodějové a čarodějnice úplně zapomněli. Oči upřené na tu divnou bytost ve dveřích a strach obestřel všechny kolem. Hlavní čarodějnice zavelela: "Samozřejmě," a to divné stvoření mezi dvéřmi vydalo neurčitý skřek, pomalu se zaskřípáním zavřelo dvéře a rozhostilo se úplné ticho. "To byl ježibab Karel," řekla hlavní čarodějnice a ve třídě to zašumělo úlevou. Bylo to prostě super, protože trošku se pohádkově bát, to je přeci krásné.

Čarodějnický den ve škole